2. Özgür Yazılım Konferansı

19 Haziran Perşembe ´08
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
Konferans Banner

Bu haftasonu (20-21 Haziran) TOBB üniversitesinde Özgür yazılım konferansı gerçekleşecek. Linux Kullanıcıları Derneği (LKD)'nin düzenlediği etkinlik, Linux Şenliklerinden farklı olarak daha resmi, kurumsal ve akademik odaklı ziyaretçilerin katılacağı, panellerin bulunduğu yine keyifli ve bilgi dolu bir etkinlik olacak.

http://konferans.linux.org.tr/ adresinden konferans sitesine ulaşıp detaylı bilgi alabilirhttp://konferans.linux.org.tr/etkinlik-programi/ adresinden etkinlik programı hakkında bilgi edinebilir, hangi seminerler/panellerin olduğunu öğrenebilir vehttp://konferans.linux.org.tr/on-kayit/ adresinden de Ön kayıt yaptırarak kayıt masasında sıra ve yaka kartı mevzusuna girmeden hızlıca kayıt işleminizi yapabilirsiniz.

Ayrıca ben de bu etkinlikte gönüllü penguen olarak görev alacağım. "MFYZ kim?" diye sorun gösterirler ayıptır söylemesi :-)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış!

Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor