Belki de son dökümanlar

18 Şubat Pazartesi ´08
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
v0.7'yi açtığımdan beri 15-20 tane yeni döküman yazdım gayet de güzel oldu. Yazmak isteyip aylardır yazamadığım konuları her gün birkaç tane döküman şeklinde yazdım. Bunlardan 5-6 tanesi anlık istek ve soru üzerine geldiğinden yazdım. Şu ikisi de az önce çıktı :

Tek dosyalı projeler (siteler) üretmek
http://www.mfyz.com/?/dokuman/101/tek-dosyali-proj......r-uretmek/

PHP dosyanıza resim (dosya) gömmek
http://www.mfyz.com/?/dokuman/102/php-dosyaniza-re......ya-gommek/

Ama?

Bundan sonra çok sık yazabileceğimi, sitenin eksikleriyle uğraşabileceğimi pek düşünmüyorum. Bu dönem okulumun son dönemi (inşallah) Yani 6 senedir okuyorum, artık okulu bitirmemin zamanı geldiğini düşünüp bu sene asıldım, ilk dönem mfyz v07'nin bu kadar yalan olmasının sebebiydi aslında. Ben yazın bu sene okulu bitirme planları ile başlamamıştım v07'yi kodlamaya ve bir anda 12 ders süpriz olarak çıktı, bir şekilde ikisini de götürmeye çalışıp yılbaşında, vizelerimden sonra v0.7'yi açmayı başardım. Birçok da ana eksiklikleri giderdiğim sayılır.

Masaüstümde (gerçek masam yani :-) ) aklıma gelen, gördüğüm ve teşekkür ederim ki bildirdiğiniz hatalar, eksiklerin yazılı olduğu kağıtlar var. Bu kağıtlar şu an deste olmuş durumda (görmenizi isterdim). Yani diyeceğim şu ki, daha yapacak çok şey var. Eklenecek çok özellik var, yazılacak çok döküman ve geliştirilecek çok proje var. Sadece sabırlı olalım, gerisini zaten gördüğünüz gibi elimden geldiğince yapıyorum.

Yakında başka yeniliklerle görüşmek üzere ;-)

Yorumlar

20 Şubat Çarşamba ´08 00:42
Fatih bende hemen hemen aynı durumdayım seninle hoş benim okul uzadı bu gün itibari ile   :-(  ... bi an herşeyden soğudum gibi sanki. Neyse bu sene derslere asılalım...

kardeş site yerinde duruyor, misafirler de az sabır eylesin... okul hayatını rayına oturt da öyle devam et. İşin sonunda ceremesini sen çekiyosun tek başına, kimse yanında olmuyor o zaman...
20 Şubat Çarşamba ´08 12:49
Biz herzaman yanındayız onun.Ama okul konusunda yapabileceğimiz birşey yok tabi..
20 Şubat Çarşamba ´08 13:19
Okulda Allah yardımcın olsun   :-)  Arasıra uğra yine buraya sorularımızı cevapla oda yeter. Onuda yaparsın elbet..
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor