Benim bir sitem vardı değil mi?

12 Kasım Çarşamba ´08
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
Benim bir sitem vardı değil mi?

Yüz yıl önce güncellediğim, hiç özen gösteremediğim. Hatta yakında "mfyz.com aa tanıdık geliyor" bile diyebileceğim bir site olacak herhalde :-D Bu kadar anti-blog yazma düşüncesi aslında siteleri rsslerden takip etmeyi seven insanların rahatça anlayabileceği, şu anki en büyük problemimiz olan interneti her saniye daha fazla çöplüğe çevirme çalışmalarında Türkler olarak çok başarılı olmamıza bir tepki belkide...

Suçu iş yoğunluğuma atıp kurtulmak istiyorum. Yakında daha farklı nedenlere atacağım. Şok olarak bir blog girdisi okuyabilirsiniz yakında. Hayatımdaki bazı engelleri temizlemek için 1,5 yıldır hiçbirşeye odaklanamıyorum. Odağımı dağıtan bu şeyleri hayatımdan çıkarmak için gördüğünüz gibi bebeğim gibi baktığım (artık bakamıyorum) siteme bile vakit ayıramıyorum. Ama o engelleri aştığımda sıkı bir blog yazarı olacağım. Bu süreçte bugüne kadar sabırlıydınız (bunun teşekkür ederim). Bundan sonra, bir süre daha göstermenizi isteyeceğim sabır için de şimdiden af diliyorum.

Yorumlar

13 Kasım Perşembe ´08 01:22
afınız kabul edildi, hepimiz öyleyiz çöplüğe dönen ve yanlış bi olda gelişme gösteren türk internet kullanıcların bazende sosyal hayata da ayırmamız gereken zamanı unutugumuzu da hatırladıgımızda olsa bu olay herkes gibi bizdede oluyor yalnız değilsin   :-)
13 Kasım Perşembe ´08 13:44
Ben okul başladığından beri doğru düzgün hiç bir siteme bakamadım, anca tatillerde bakabiliyorum.. depo2'nin de dediği gibi, yalnız değilsin =)
Üye Resmi meRt
13 Kasım Perşembe ´08 19:58
Sıkı bir blog yazarı olacağım, demişsin ya; o günü dört gözle bekliycem =) Uzun zamandır 2 yazı üstüste yazmazken, şimdi sıkı bir yazar olacaksan, sana olan hayranlığım daha çok artar abim. Hadi bakalım..   :-D
14 Kasım Cuma ´08 14:47
1 yıl sonra, 1 ay sonra , 1 hafta sonra , 1 gün sonra yada 1 saat sonra yazıcak olsanda yine biz seni takip etmeye devam edicez abicim   :-)
Üye Resmi Rifat EROĞLU
15 Kasım Cumartesi ´08 17:21
Bu sitedeki birçok insanın, makalelerinizi dört gözle usanmadan bekleyeceğine emin olbilirsin.   :-)  
Üye Resmi Furkan
11 Aralık Perşembe ´08 00:08
Tamamen el yapımı olan alt yapınız ve tasarımınıza bayılıyorum, Türk İnternetinin yüz akısınız. Böyle bir altyapı ve tasarımı hiç bir yerde görmedim, görsemde inanmadım.

Türk Yazılımcılığını ancak sizle dünyaya duyurabiliriz.

Başarılar, yeni makalelerinizi ve sitenizin gelişmesini bekliyorum..
Üye Resmi ARTI
18 Aralık Perşembe ´08 17:22
Biliyormusun, bir dönem herkes gerçekten yazarlıktan keyif alıyor ve bu işe dört elle sarılıyor. Ancak bir zaman sonra bakıyorsunuz ki gerçekten sürekli öğrenecek birileri var ! Bitmiyor, hep devam ediyor. Hep soranlar, hep okuyanlar, hep öğrenmek isteyenler ve öğretenler.

Ama neden bir dönem sizinde çaba göstererek ve emek harcayarak birşeyler kattığınız bu internet ortamında sizin yazılarınızı, sizin eleştrilerinizi, sizin yardımlarınızı, sizin sorun ve cevaplarınızı öğrenen yada okuyan insanlar sizin gibi bu yardım yada keyif penceresinden kafalarını uzatıp dışarı bakmıyor? Bende yıllarca blog yazarlığı yaptım, bunlara linux.com, battellemedia.com yada ysearchblog.com sitelerde dahil. Fakat bakıyorsun ki bir zaman sonra gerçektende daha ciddi şeyler sizi sarıyor ve bu ortamdan çıkmanız için üretilen bilinçaltı sebeplere tetikleme yapıyor.

Sonra askerlik, hayat yada evlilik. Birde bakıyorsunuz ki "Nerde o eski günler.." diyecek durumdasınız.

Kusura bakmayın çok gevezelik ettim. Saygılar hepinize.
Üye Resmi Tamer
6 Ocak Salı ´09 18:48
%100 el emeği diye işte buna denir diyorum tamamiyle özgün bir site .. sitenin tasarımı çok güzel .. diyecek pek birşey yok hayırlı tezkereler diyorum   :-)
6 Ocak Salı ´09 19:38
gerçekten site harika ya
Üye Resmi Cengiz PEKSOY
8 Ocak Perşembe ´09 14:10
Bu blog'a yazı yazmasanda, güncellemesende olur. Hatta koruma altına alınsın bu tasarım.   :-)
Tasarım gerçkten harika.
Üye Resmi ali
16 Ocak Cuma ´09 00:42
emeginize saglık. supersiniz başarılarınızın devamını dilerim
Üye Resmi Salih Dikmen
17 Ocak Cumartesi ´09 10:45
Müthiş bir site ve tasarım, başarılarının devamını dilerim kardeşim.
Üye Resmi Mehmet Topuz
22 Ocak Perşembe ´09 09:03
Kim siteleriyle her zaman uğraşabiliyorki. Amaç güzel bir hizmet olduktan sonra seyreklik kabul edilebilir   ;-)  . Yanlız değilsin.
Sağlık olsun.
Üye Resmi Mehmet Topuz
22 Ocak Perşembe ´09 09:05
Hangimiz öyle değilizki. Amaç güzel bir paylaşımsa seyrek olsun varsın.   ;-)
Üye Resmi BeRKo
4 Şubat Çarşamba ´09 12:21
Askerden dönünce paylaşımlarının artacağı kesin.. =)
Üye Resmi Serdar Uzel
13 Şubat Cuma ´09 11:07
Hangi birimiz sitesine doğru dürüst bakabiliyorki
Üye Resmi Şefik özdemir
17 Şubat Salı ´09 10:35
Çok doğru gerçekten interneti çöplüğe döndürdük. artık yabancı bloglar yazılarını sırf  turk webmasterlar yüzünden yoruma kapatıyor   :-)
  extremetrackin.com türkiyeden uyelik alımını kapatı..  vs. vs.  
25 Şubat Çarşamba ´09 23:58
Valla ben ilk defa girdim blogunuza ama siz blogu hiç güncellemeyin biz arada girer temaya bakar çıkarız o derece yani çok güzel bi teması var sitenin
Üye Resmi saliha kader
1 Mart Pazar ´09 22:02
Türk İnternetinin yüz akısınız. Böyle bir altyapı ve tasarımı hiç bir yerde görmedim, görsemde inanmadım. Teşekkür ederim.
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor