Büyümüş de 5 yıl olmuş

8 Nisan Salı ´08
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
Şaka maka mfyz.com domainini kullanmaya başlayalı neredeyse 5 yıl dolmak üzere. Daha önce 98" yılından itibaren saçma domainlerde gereksiz siteler olarak gitmişti çalışmalarım. mfyz.com ile yaptığım denemeleri deneysel bir site olarak başlamıştım. Sonra birike birike, blog formatında başlayıp projeler, dökümanlar, kaynak sunma çalışmaları derken v0.7'ye kadar gelmişiz. Bazılarınız bunun başından beri haberdar, biliyor (sağolun arkadaşlarım), bazıları da sonradan katıldı aramıza.

Hepinize çok teşekkür ediyorum mfyz.com'un "Türk programcılığını geliştirme" gayesinde ilerlerken beni desteklediğiniz için. Bu sitenin şu andaki içeriğini aslında belirleyen en büyük etken kullanıcılar. Tabiki bu tek taraflı gibi görünse de tamamen isteklere göre ilerlemeye çalıştım. Yapının benim görüş alanımda sınırlanması genel olarak kötü ama çizginin bozulmaması için gerekliydi.

http://web.archive.org/web/*/http://www.mfyz.com bu adreste mfyz.com'un archive.org'un "web time back machine" aracını kullanarak eski versiyonlarını cache'den görebilirsiniz. ilk versiyonlar tabiki genellikle arızalı. Yani açılmıyor, yüklenemiyor, linkler bozuk vs. Ama yine de bazıları açılıyor.

Mutluyum

Yorumlar

Üye Resmi Omer
8 Nisan Salı ´08 10:42
Ne dielim nice mutlu yıllara   :-D  bir blogun doğum gününü kutlamakta ilginç oluo bakalım blog ne cevap vercek   :-)
8 Nisan Salı ´08 18:56
Daha niye yıllara hep birlikte inşallah   :-)
8 Nisan Salı ´08 23:14
epey büyümüş (: 2 yıl sonra okula başlayacak...
9 Nisan Çarşamba ´08 17:07
Başarılarının aynı şekilde devam etmesini diliyorum, blog çok faydalı işler yaptı   :-D
9 Nisan Çarşamba ´08 20:05
"Türk programcılığını geliştirme"
Slogan bayağı iddialı ama yazdığın dökümanlarla olsun, sorulan sorulara verdiğin cevaplarla olsun sloganın hakkını veren birisin.
Nice 5 yıllara diyorum   :-)
Üye Resmi Hüseyin Berberoğlu
24 Nisan Perşembe ´08 11:12
nice yıllara...
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor