DinamiTürk ve SoberKoala ile Youtube erişimi yapmak

15 Haziran Pazar ´08
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
DinamiTurk Bildiğiniz gibi youtube artık çocuk oyuncağı gibi açılıp kapanıp duruyor. Komedi gibi bir hal aldı, çeşitli taklalar atarak siteye girebiliyorsunuz fakat o taklaları her yerde her bilgisayarda atmak pek de kolay değil. Bunu aşmak için birçok servis çıkmaya başladı doğal olarak.

http://www.youtubevarmi.com/ pek işe yarayacak bir servis gibi olmasa da eğlenceli ve bu tarz provokatif sitelerin olması da güzel. Haata iyi bir şey.

Youtube videolarını cache'leyip izlemenizi sağlayan bir servishttp://www.soberkoala.com/ youtube video url veya id'sini aratarak videolarını kendi flash playerında izleyebileceğiniz sade bir servis.

DinamiTürk ise youtube ve shoutcast'i 1-1 site olarak cache'leyip gösteren bir site. Elinizdeki youtube adresinde www.youtube.com yerine www.youtube.dinamiturk.com kelimesini ekliyorsunuz ve videonuz karşınızda. Ya da doğrudan youtube'da gezinebilirsiniz.

Oldukça kolay ve pratik bir çözüm.

Yorumlar

16 Haziran Pazartesi ´08 13:59
Valla abi konu yazmasan mfyz abi öldümü dicektim bayadır konu yazılmıyodu ; bu arada bu servislerden dinamik türk crul kullanıyor diye düşüyorum sizce?
Üye Resmi film fragmanları
16 Haziran Pazartesi ´08 19:37
saolasın
Üye Resmi Hakan Duman
1 Ağustos Cuma ´08 22:11
Bu sistem hakkında bilgisi olan var mı acaba ? nasıl yapabiliriz bunun gibi birşeyi ?
1 Ağustos Cuma ´08 23:12
php'de başka sunuculara bağlanmak içni komutlar var, yukarıda da bahsedilmiş, curl denilen bir olay var.. uğraştırıcı bir iştir gibime geliyor..
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor