Durulduk: "Zombie mode on"

9 Mart Pazar ´08
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
Sakin gibi görünsem de aşırı yoğun programımda dakikaların hesabını yapar oldum. Her sabah 7'de okula, derse yetişmeye çalışan, akşam 7'ye kadar, haftada 15 farklı dersin kodlarını, adlarını, hocalarını, içeriklerini aklımda tutmaya çalışan biri olup çıktım. Ama bu özgürlüğün bedeli olacak bana :-) Sadece 4 ay daha debelenmem gerek o kadar. Sonra kuş gibin özgür olacağım... (Sen öyle san :-D )

MFYZ.Com ile neredeyse hiç ilgilenemiyorum. Bu kadar yoğun programım olmasıyla tabiki ilgisi var ama asıl engel olan şey, günde bilgisayara ayırmam gereken ve ayırdığım 2-3 saati de okulda sorumlu olduğum finansal istatistikle ilgili web tabanlı projem ve istatistiksel yazılımlarla ilgili uygulamalar. Zaten bilgisayara ayırabileceğim vakit sınırlı, bir de bu sene bilgisayar üzerindeki uygulamalara yönelinmiş olmasıyla malesef hiç vaktim kalmıyor. Zaten biraz kafa dinleyeyim diye surf yapayım diyorum, rss'lerimi epostalarımı okumamla o vakit de yerlebir oluyor.

Yani sizin anlayacağınız mfyz.com tekrar zombi moda geçti. Fakat seo optimizasyonu ve v0.7 yenilikleri sayesinde en azından insanlar daha düzgün içerikten faydalanıyor diye kendimi avutuyorum :-)

Yorumlar

11 Mart Salı ´08 01:42
Daha öncede demiştim, sen arasıra uğra sorulara cevap ver yeter   :-)  Okulunda herşey yolunda gider umarım.
13 Mart Perşembe ´08 11:18
Şimdide çok sessiz olduk ama..
Üye Resmi Veysel
14 Mart Cuma ´08 17:05
Fatih sorma anladığım kadarıyla okuyan blog dünyası derslerle cebellenip duruyor! Bende SanalDuvar'ı güncel tutmak için uğraşıyom, ama nere kadar. Sınav yaklaşıyor, galiba bir kaç içeriği depolama ile yayına koyarım (:
hepimize kolay gelsin!
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor