javascript nasıl etkin hale getirebilirim

Üye Resmi cem özkordağ
1 Temmuz Çarşamba ´09 18:09
face açılmıyıor javascript etkinleştir yazıyor nasıl etkinleştirebilirim
1 Temmuz Çarşamba ´09 21:02
Mozilla firefox için;
Araçlar sekmesinden seçeneklere gir. Sonra içerik sekmesine gir. Orada var JS için kutucuk, onu işaretli hale getir.

Safari  için;
Sağ üstteki ayarlar ikonuna tıkla, preferences\'a gir. Security sekmesinde enable javascript var. Onu işaretli hale getir.

Opera için;
Arçlar sekmesinde hızlı özellik değiştirme var. ona gir, orada javascript\'i etkinleştir var, onu işaretli hale getir. Ya da direk f12\'ye basarsan orada javascript\'i etkinleştir var, onu işaretli hale getir.

Internet explorer için;
sağ üst taraftaki araçlar\'a tıkla, internet seçenekleri\'ne gir. Gelişmiş sekmesinde güvenlik kısmında DOM\'la ilgili olan seçenek aktif olsun. Ya da direk tüm ayarları sıfırlama var o kutucuğun hemen altında, ona tıkla.

Google Chrome için nerden yapılıyor bilmiyorum...
3 Temmuz Cuma ´09 00:00
face nedir? facebook mu?
niye msn Türkçesi ile yazılıyor anlamıyorum.
facebook yazarken book\'u yazmak mı zor geliyor?
Üye Resmi kerem niğde
26 Aralık Cumartesi ´09 19:10
inetnet seçeneklerini sıfırladım değişen bişey yok gene...
26 Aralık Cumartesi ´09 20:20
başka tarayıcıda deneme şansınız oldu mu?
mesela google chrome indirip onda açmayı deneyin.
Üye Resmi Emre Çamalan
21 Ocak Perşembe ´10 13:39
Soru sorulalı çok zaman geçmiş ama belki başka bu sorunla karşılaşan kardeşime yardım olur diye yazıyım..

Firefox kullanırken eğer javascriptiniz aktif değil diyorsa siz bu sorunu hiç uğraşmadan Firefox Add-on u "webdeveloper" u kurduktan sonra bir menü oluşur browserinizin üstünde oranın en solunda ise "Devredışı" yada "Disabled" butonunu görürsünüz o sekmeye girdikten sonra 3. seçenek javascript pasifleştirme kısmıdır orası işaretliyse o işareti kaldırın browserinizin ayarı düzelmiş olur..
Üye Resmi kerem bilgin
24 Mart Çarşamba ´10 03:19
hmm google chrome de javascript i etkin kılma için ilk önce sağ üst köşede sayfa işareti var oraya tıklayıp geliştirici sekmesinde javascipt konsolu var oradan yapabilirsiniz.   iyi şanslar
Üye Resmi gülüm
9 Nisan Cuma ´10 13:21
ben bişey sorucaktım benim bilgisayarımda javascript etkin değil burdan bakıyım dedim ama anlamadım daha sade anlatırmısınız:???? şimdiden teşekkürler
Üye Resmi mertcan
9 Ocak Pazar ´11 14:48
exploler tarayıcısından javascript nası etkin hale getirebiliriz lütfen yardımcı olun
Üye Resmi ali ustaoğlu
3 Ekim Çarşamba ´12 09:34
Error: the xajax Javascript component could not be included. Perhaps the URL is incorrect?
URL: http://darkorbit-22.ah.bpcdn.net/js/xajax_js/xajax......4cb943d300 benim bilgisayarımda böyle diyor ne yapmam lazım
Üye Resmi allahu ekber
5 Aralık Çarşamba ´12 17:40
ALLAH senden razı olsun sağolasın.
Üye Resmi Elif Doğan
9 Aralık Pazar ´12 10:49
Samsung GT-S3850 kullanıyorum.Telefonun internete girmiyor.İnternet sayfası açıldığında Javascrip'ti etkinleştir diyor.Nerden etkinleştirebilirim ????
Üye Resmi eda baloğlu
30 Aralık Pazar ´12 03:12
arkadaşlar yardım edermısınız samsung  gts5270ki kullanıyorum Telefonun internete girmiyor.İnternet sayfası açıldığında Javascrip'ti etkinleştir diyor.Nerden etkinleştirebilirim
Üye Resmi Elif Doğan
1 Ocak Salı ´13 10:16
Aynı sorun benim telefonum da da var.Bir yardım edin.
Üye Resmi kiyme şenturk
4 Ocak Cuma ´13 14:54
samsung s 3850 kullanıyorum internete giremiyorum javascript etkinleştir diyor nasıl yapabilirim yardım lütfen
Üye Resmi onur babacan
10 Ocak Perşembe ´13 07:17
tşler bu bilgiyi verdihiniz için
Üye Resmi Kübra E.
30 Mart Cumartesi ´13 09:09
Samsung Chat GT-S3570 kullanıyorum.İnternet sayfası açıldığında Javascrip'ti etkinleştir diyor. Nereden etkinleştirebilirim?
Üye Resmi Husameddin Alper
20 Ekim Pazar ´13 02:48
arkadasalar benimkisi nokia n8 mobil facebook ditesinde rahatca facebook kullanabiliyorum ancak yeterli degil cunku bilgisayar surumu daha iyi bilgisayar surmune giriyorum javascript indir diyor nasil indirebilirim benim telefonum android degil
Cevap *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor