session_start() Sorunu

Üye Resmi ali
24 Mayıs Pazartesi ´10 17:43
bir blog sitesi yapıyorum ve aşağıdaki hatalar kodlama hiç bir sorun olmamasına rağmen cıkıyor bi 15 -20 dk  kulanıcı girşi yapamıyorum . sitede biraz gezdikten sonra arda arda yenileme yapıp  kullanıcı girişi yapıyor sonra kayboluyor bunun sebebi nedir?
Warning:session_start()[function.session-start]:Cannot send session cookie-headers already sent by (......
Warning:session_start()[function.session-start]:Cannot send session cache limiter-headers already sent(......
Üye Resmi hayrullah
25 Mayıs Salı ´10 10:47
session_start() sorunu var sanırım daha önce session_start() komutu kullanılmış, ikinci bir dafa kullanmana izin verilmiyor..

burada yapacağın 2. bir kez bu komutu kullanmamak yada hata gösterimini iptal etmek..
Üye Resmi ali
25 Mayıs Salı ´10 13:32
@işareti ile hatayı kesiyorum fakat üye girşi yapamaıyorum sizin dediğinizide tam anlayamadım 2. bir kez bu komutu nasıl kulnamamayabilrim bir kaç yerde $giris=$_SESSION['giris']; diye komutu giris değişkenine eşiteleyerek kulandım ondan mı bahsediyorsunuz
Üye Resmi hayrullah
25 Mayıs Salı ´10 16:39
selam benim dediğim $giris=$_SESSION['giris']; şeklindeki kullanım değil session_start(); kullanımında olan bir sıkıntıdır.

bölebir hata vermesinin nedeni bu komutu sayfanın 1. satırında kullanmalısın..

http://ro.php.net/manual/tr/function.session-start.php

burada bir anlatın ve örnek mevcut teşk.
Üye Resmi ali
25 Mayıs Salı ´10 18:05
verdiğiniz linke baktım bi hatam yok
ilk iki satırım su sekilde
1.<?session_start();session_cache_limiter();ob_start("ob_gzhandler");;error_reporting(0); include("mysql_connect.php");?>
2.<!DOCTYPE html PUBLIC "-//W3C//DTD XHTML 1.0 Transitional//EN" "http://www.w3.org/TR/xhtml1/DTD/xhtml1-transitional.dtd">
 session u ilk satırda her şekilde denemdim olmadı
Üye Resmi hayrullah
26 Mayıs Çarşamba ´10 15:52
sayfayı başka bi sayfadan include ettiyseniz hata devam eder.yada session_start();session_cache_limiter(); komutları daha önceden kullanılmış.bu nedenle session hatası veriyor.
Üye Resmi Mehmet Emin Kaçar
28 Kasım Pazartesi ´16 23:04
hayrullah bey size nasıl ulaşabilirim ? Facebookdan beni ekler misiniz ? facebook : valianturkey
Cevap *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor