Site Tasarımı

Üye Resmi Halit Alptekin
6 Şubat Pazar ´11 14:16
Benim bir sorum olacak.Orta derece php bilgim var.Hatta kendi kodladığım bir blogum bile var.Ancak gordugum kadarıyla artık siteler photoshopta tasarlanıyor ondan sonra kodlanıyor.Bende bunu ypamak istiyorum.Hazır csslerle uğraşmak sıkıcı geliyor ve tatmin etmiyor artık.Photoshoptada kesip web sayfası olarak çıkart felan genel hatlarıyla bilyorum ama.Bu konuda tam bir bilgi bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.
Üye Resmi Alican YILDIZ
12 Şubat Cumartesi ´11 22:59
Cssyi kendiniz kodlamalısınız, photoshopta tasarımı yapmak basit. Önemli olan css ile stabil bir kodlama çıkarmak. Css de divlerle çalışılır size tavsiyemhttp://www.w3schools.com/css/css_syntax.asp ve www.fatihhayrioglu.com bu iki adresten yeteri kadar bilgi edinebilirsiniz. Css kodlamayı anlamak basit bir işlem önemli olan her tarayıcıda aynı sonuca varmak.
14 Şubat Pazartesi ´11 21:02
Çok doğru,önemli olan her tarayıcıda aynı görüntüyü verdirebilmektir.Ayrıca divlerle çalışmak konusunda da haklı.Css'yi de Alican arkadaşımızın verdiği Fatih Hayrioğlu'nun sitesinden öğrendim.
Üye Resmi Ramazan BARUT
12 Şubat Pazar ´17 16:49
arkadaşlar ben yaptım gayet güzel oldu tasarım ama -mobille gelince tasarım dağıtıyor ortalığı   :-)  alt alta geçiyor
Cevap *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor