Kulağıma 3G kaçtı, zıplıyıp duruyorum, çıkmıyor...

1 Ağustos Cumartesi ´09
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
3G


Sağım solum önüm arkam 3G

Öğlen yemek sonrası televizyon karşısına geçelim dedik. O kanal bu kanal derken bir program izlemeye başladık, ardından reklam kuşağı girdi. Sonra sanki takılmış plak gibi 6 kere ard arda 3G reklamı izledik,
Önce Turkcell sonra Vodafone sonra Avea, sonra rotate oldu...

Nedir abi bu kargaşa, nedir bu "merak"lılık, bokunu çıkardılar neredeyse. Zaten friendfeed'de herkes "su çok güzel, gelsene" dercesine 3G test ettiğini, 3-5 mbit'lere çıktıklarını gösterip duruyor. Biz niye görmüyoruz? Hani Turkcell iphone'cuları otomatik 3G yapıyordu? Biz plaza'nın alt katlarında olduğumuzdan 3G yetişmiyor nedir yani?

Neyse, siz siz olun 3G geldi diye, hız gördük diye video izlemenin, radyo dinlemenin suyunu çıkarmayın. Sonraki ay 2bin TL fatura görüp bir daha 3G kullanmamaya yemin edersiniz yazık olur :-)

Yorumlar

3 Ağustos Pazartesi ´09 07:10
Bırak abi kullansınlar   :-D  sınırı aşsınlarda bizde mutlu olalım onlar söylendikçe mutlu oluyorum valla, bireysel kullanıcı değil bunlar bilinçsiz kullanıcı, adamların tarife ile verdiği 3G USB için 2 yıl sözleşmemi ne yapıyomuşsun direk de alabiliyosun ama USB için 139 USD vermen lazım   :-D
4 Ağustos Salı ´09 01:04
Giydirmasyon işler onlar... Neyse dediğin gibi kendi hallerine bırakıyoruz
4 Ağustos Salı ´09 15:59
3G olayı güzel; ancak bence aşırı pahalı... Tanıtım olarak da cidden bokunu çıkardılar işin. Almayı düşünüyorum ciddi ciddi; ancak bu fiyatlar devam ederse zor gerçekten.
8 Ağustos Cumartesi ´09 00:04
Henüz kullanma fırsatım olmadı ama evde kullandığımız bağlantıdan kat kat iyi heralde. Fiyatlarida tam karşılaştırmadım ama ttnet ile büyük fark yok sanırım. Düşünmeye deger..

Hem belki ADSL in ucuzlamasina sebep olur   :-)
9 Ağustos Pazar ´09 14:45
Tüm paketler kotalı, haliyle büyük fark var =) (param bok, kota beni sınırlamaz diyenler olabilir) Evde kullanım için değil de, daha çok evden uzakken kullanım için alınmalı bence alınacaksa. Evde kullanmak için ttnete alternatif Turbo Net ve Quicknet var. Henüz fazla yaygın değiller maalesef; ancak altyapı çalışmaları sürekli devam ediyor.
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor