Seçmece bunlar : Ruffles Seçen Seçene

10 Temmuz Cuma ´09
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
SecenSecene

"Yazın en seçkin yarışması" sloganı ile başlayan ve Ruffles Çeken Çekene'nin çağrışımı ile geliştirilmiş, ilginç bir facebook temelli advergame ürettik. http://www.secensecene.com adresine giriyorsunuz ve facebook hesabınız ile giriş yapıyorsunuz. Sonra karşınıza 5 kategoriden rastgele birinde, arkadaş listenizden rastgele kişilerin fotografları ile; En golcü, En sulu, En zıpır, En şekil ve En yanar döner arkadaşınızı seçiyorsunuz.

Her kategoride en çok oyu alan kullanıcılara projektör + wii kazanıyorsunuz. Tabi diğer derecelere de bazı ödüller var, siteye girip bakabilirsiniz. Ayrıca en çok oyun oynayan ve en çok arkadaşına davet eden kullanıcılara da ek ödüller var.

Projenin api, veritabanı, sunucu tarafları benim elimden ve tasarım, ilustrasyon, flash facebook bridge konusunda çalışan arkadaşların da katkılarıyla Wanda Digital'ın elinden çıktı.

http://www.secensecene.com

Yorumlar

Üye Resmi yedincisenol
11 Temmuz Cumartesi ´09 08:35
Güzel çalışma olmuş. Eline sağlık.
11 Temmuz Cumartesi ´09 11:30
Şöyleki proje için tebrik ediyorum Çok Güzel Düşünce ve isabetli bir kullanıcı kitlesi cekim fikri ile birleşmiş.Takip ediyoruz öğreniyoruz. Sitenin Sol tarafında seninde Foton var yalnız burdaki Wanda Digital kadrosundan kesitler süper olmuş   :-)

Ayrıca Facebok Coneect tıkladıgında o connect resmini cizen arkadaş her kimse saygıyla sellamlıyorum süper olmuş   :-D :D

bide bişe sormak istiyorum FireFox'da Arkadaşlarımdan 5 kişinin resmini görüntülyor ama en sağdaki resim kutucugunda kimsenin resmi ve adı cıkmıyor Maxthon'la denedim hepsini görüntüledi. Bu bendemi oldu sadece bilmiyorum diyim dedim. (Test etmediysenizde Söyliyim Maxthon 3 ün yeni Turbo Moduyla Gayet güzel bir şekilde hızlı geziliyor.) reklam gibi oldu biraz ama dogrular gerçekler.

Bide Frito Lay çalışanaları katılamaz diyor sizde o gruba girmiyosunuz herhalde nekadarda Videoda Sizde olsanızda   :-D

Video yada çok güldüm süper döndün tebrikler ((=
12 Temmuz Pazar ´09 02:51
Guzel olmus site elinize saglik depo2 arkadasin dedigi gibi Maxthon  da gayet hos surf yapiliyor .
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor