Transfer: Nexum Boğaziçi'da Arayüz Geliştiricisi'yim

Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.
Nexum

2 hafta önce Wanda Digital'den Nexum Boğaziçi'ne Arayüz Geliştiricisi olarak transfer oldum. Şu an 2. haftamda işlere/projelere yavaş yavaş alışmaya başladım. Yakında portfolyomda yeni markalarla karşınızda olacağım :-)

Yorumlar

3 Mart Çarşamba ´10 17:46
Arayüz geliştiricisi dediğiniz nedir? Yine web tasarımla ilgili bir şey mi acaba? Bu arada hayırlı olsun : )
4 Mart Perşembe ´10 07:11
http://mfyz.net/ burada portfolyo başlangıcındaki soldaki Client Side tarafında gördüklerin yani. Tabi sadece oradakilerle de sınırlamamak gerek bu işi.

HTML, CSS, JS/Ajax altyapıya ait tüm ön yüzdeki detayları ve bu noktadaki komplex sayfaları tasarlamak/geliştirmek ve genellikle de varolan kompleks sayfalardaki hataları düzeltme/optimize etme konusu aslında tam olarak interface developer'ın yaptığı iştir.
4 Mart Perşembe ´10 13:24
Hayırlı ugurlu olsun dün akşam gördüm yazıyıyı ama hemen cıkmam gerekti, bu konuda bilgi sahibi olmasamda nexum kurumsal cözümler olarak hizmet veriyor sanırsam
7 Mart Pazar ´10 22:07
Nexum Boğaziçi'nde Başlamana Çok Sevindim Hem Türkiyede Hem de Dünyada Belli Bir Prestije Sahip Bir Firma.Yeni Projelerinle Yeni Tasarımlarınla Bizlere Merhaba Demeni Bekliyorum.
9 Mart Salı ´10 10:53
Hayırlısı olsun üstad. Ama, bne bileyim Wanda daha bi güzel ortama benziyordu. Şartlar nedir bilmiyorum ama nexum un sitesi bile bi soğuk duruyor   :-)
10 Mart Çarşamba ´10 22:52
Şirketleri sitelerine göre değerlendirmek ne kadar doğru tartışılır fakat çalışılan markalar, kurumsallık çizgisi, ortaya çıkardığın katma değer gibi insanı bir işe bağlayan şeyler gibi farkllık gösteren şeyler var tercihlerde. Şimdilik kurumsal çizgide büyük markalarla çalışmaya devam ediyorum.

primary olarak sony.co.uk interface takımındayım, bunun dışında peugeot, siemens gibi markalarla da çalışıyorum. Global işler olması zaten yeterince tatmin ediyor beni. Biraz daha "evet bu projenin şurasını ben yaptım" diyeceğim kadar yayına giren projeler olduğunda portfolyomda zaten markaların nereye doğru değiştiğini göreceksiniz   :-)

Teşekkür ederim tebrikler için...
21 Mart Pazar ´10 02:26
Hayırlı olsun Mehmet abi.
Üye Resmi oztecnic
25 Mart Perşembe ´10 05:00
Aramıza hoş geldin, yeni işinde başarılar dilerim...
4 Nisan Pazar ´10 11:49
hayırlı olsun değişiklik iyidir yazılanlara göre daha büyük bir firma   :-D  hayırlı olsun...
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor