Wikipedia 10 yasina giriyormus

9 Ocak Pazar ´11
Dikkat: Bu yazının yazılma tarihinin üzerinden en az 60 gün geçmiş. İçerisindeki bilgiler güncelliğini yitirmiş olabilir. Yorumları ve güncellemeleri göz önünde bulundurarak yazıyı takip ediniz.

Wikipedia 10


Wikipedia 15 Ocak'da 10 yasini kutluyormus. Ne cabuk gecmis o kadar sene

Yorumlar

9 Ocak Pazar ´11 21:52
mfyz.com kaç yaşında oldu?
10 Ocak Pazartesi ´11 17:54
Mfyz çok kaliteli ve çok estetik,şık bir site.Ancak sanırsam şu arama sayfası bir türlü yapılmayacak.Beta yayını başladığından beri "Arama sayfası çok kısa bir süre sonra bitecek!" diyiyor...
20 Ocak Perşembe ´11 02:41
mfyz.com 2003 yilinda acildi. Fakat buradaki deneysel site deneyimi mfyz.com adindan (domain olarak) 5 sene daha oncesine dayaniyor 98 diyeniliriz yani. Ama resmi olarak su an 8 yasinda.

Merak etmeyin cok sey degisecek. Ama zaman sormayin belki 2 sene sonra, bilmiyorum.

Site icinde arama yapmak icin google'da "site:mfyz.com arama kriteriniz" seklinde arama yapabilirsiniz. Su an bu surumu gelistirmiyorum.
22 Ocak Cumartesi ´11 16:02
bana görede Mfyz.com 2003-07-07 Godaddy kaydı ile başlayan şuan özel projeler için rezerve edilmiş, yeni hosting hesabı açılamayan ortalama 96 websitesinin bulundugu ServerTR Hosting Sunucusu üzerinde 8. yaşınıdan gün alan ergenlige geçmesi gereken çok güzel bir site    :-D


Hosting sahipleri sitelerine "Mevcut tüm hesaplarımız süreleri bitene kadar yayında kalmaya devam edecektir." ibaresini koymuşlar burdan yola cıkarak mfyz.com için sunucu değişikli bekliyor diyebilirmiyiz?

Sponsor olduklarından bir hesap süresi varmı yokmu?, server sahiplerinin arkdaşımı değilmi?, tam bilmiyorum ama Mfyz.com un son sürümünü sabırsızlıkla bekliyorum.

 @alone123 dedigi gibi Arama sistemi aktif edilmiş, mümkünse kullanıcıların sitede yazdıklarını düzenleyebilecekleri kalbimden disqus'u eklemeyecegini geciredigim bi sitenin bekleyişi içersindeyim.

Çokmu beklerim acaba   :-)  umarım 2 yıl olmaz bu süre   :-(
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor