Yakinda gelecek olan mfyz.com guncellemesi

19 Temmuz Çarşamba ´17
Yakinda mfyz.com hem kozmetik hem de buyuk bir odak noktasi degistirecek.

Kozmetik degisiklik, sadelestirme odakli olacak ve okunabilirlik, tipografi odakli temiz bir tasarima kayacak. Navigasyonu sadelestirmeyi, yazi detaylarinin da sadece yaziya odakli olmasini hedefliyorum. En onemli sey yazacagim yazilarin duzgun, temiz gorunmesi ve rahat okunabilir olmasi olacak.

Daha buyuk degisiklik; artik ana site ingilizce acilmasi olacak. Uzun suredir paralelde yazdigim yazilari ayni zamanda ingilizce yaziyordum. Herkese acik olmasa da, isim geregi duzenli olarak is sureclerini, is hedeflerimizi ve calisma modellerimizi dokumante ediyorum. Hem yazdigim hersey ingilizce olmasi, hem de uzun suredir tukettigim ve urettigim hersey ingilizce temelli oldugu icin bundan sonra agirlikli olarak ingilizce yazacagim.

Sitenin Turkce versiyonunu alt bir alan adi veya klasor altinda sunmaya devam edecegim ve her yazimi Turkce olarak yazmayi da devam ettirecegim.

Yorumlar

Üye Resmi Aylak Adam
4 Ağustos Cuma ´17 03:17
Sabırsızlıkla bekliyorum. Ayrıca linux sunucu yönetimi ve sunucu optimizasyonlarına dair pek yazı bulamıyoruz. Onlara yönelik bilginiz dahilinde yazılar da yazarsanız çok sevinirim.

Şimdiden kolay gelsin.
Üye Resmi mandara
7 Ağustos Pazartesi ´17 06:28
abi senin sayfa da hep test aşamasında kalıyor. bu aşamayı geçmeden hep yeni sürümü yayınlıyorsun, garip   :-)
Yeni Yorum *
İletişim Bilgileri
*
*
E-Posta adresiniz gösterilmeyecektir.
(unut)
Güvenlik Kodu *

Gönderiliyor